Pár G (na) mol

FóRuM

Sem pište lidičky vaše postřehy... ..oukydouký

Hlasování

Songy

DSK

Vážení spolužížnitelé a přátelé Dvorenského Sacího Komanda

Uběhla již hezká řádka let od poslední velké pařby ve Dvorku – V Maringotce „U dvou prasáků“.

Chtěli bychom vás tímto vyzvat ke společnému posezení u žejdlíku lahodného moku a společně, s vytříbenou elitou zmíněné bandy, zavzpomínat na veselé příhody z natočení bělovlasé zrzky.

Akce se bude konat za každého počasí a to z 8. na 9. srpna, cca od 14 hod.

Jelikož je již zmíněná maringotka nenávratně v propadlišti dějin, tak bude místo konání ještě v průběhu přípravných prací upřesněno.

Pokud vše půjde tak, jak si představujeme, tak bychom popili G 10° a na ohni by byla připravena nějaká ta masitá mňamka.

Plánuje se i kulturní využití. Velká žádost pro všechny z bandy: „Pokud někdo vlastní fotografie či záznam kamery z našich akcí, tak je prosím nabídněte k zapůjčení. Nejlépe bylo v digitální podobě – ale po dohodě je zpracujeme. Plánujeme totiž neveřejně-veřejné zhlédnutí starých dobrých časů. Podobně je to i s hudbou – staré dobré pecky a fláky jsou vítány.

Veškeré broblémy, návrhy, podněty, připomínky a návrhy na spolupráci se dají řešit s hlavními aktéry: Hoblinkou, Chcápkem, nebo s Píďou.

Info E-mail: Pida.DSK@centrum.cz

Skype: Pida.DSK (Doudleby nad Orlicí)

Další informace naleznete na internetové stránce bývalé „Rámus bandy - Pár G(na) mol“ v odkazu „DSK“ ( http://www.pargnamol.7x.cz/dsk )

Žádné komentáře