Pár G (na) mol

FóRuM

Sem pište lidičky vaše postřehy... ..oukydouký

Hlasování

Songy

Historie

Nové zprávy do deníčku

Jen si klikni uvidíš víc...

V chatce se nám zalíbilo a tak tu jsme tak často, jak to jenom jde. Jenom aby ta zk….. zima nepřišla moc brzo. Kam se ptáčku kam schováš?

Teď si určitě řeknete, že je to docela horor, co? Nebojte, není. Opět své vykonala souhra šťastných náhod a my máme nový domov a nové příznivce a kamarády. Ale abych byl konkrétní.

Nový azyl nám poskytli manželé Martincovi z Vamberka. Takže jsme se vrhli do práce a za necelý týden byla hotová nová zkušebna. Menší prostor nám poskytl nové zkušenosti, tedy myslím, co se týče zvuku. Velice rychle jsme si zvykli a dali se opět do hraní. Jediným naším nepřítelem je čas, kterého máme tak málo. A jaké je řešení? No prostě jednoduché. Vyřadili jsme všechny převzaté písně a začali jsme se věnovat vlastním písním. Jako zázrakem to na našem seznamu začíná přibývati. Fanda, Píďa i Kája píšou texty a tak máme co zpívati i hráti. Poslední dobou jsme zjistili, že by bylo velice prospěšné, kdyby nám někdo zpíval a my se mohli konečně naplno věnovat svým nástrojům. Pevně doufáme, že se nám podaří nějakého zpěváka (-čku) velice rychle najít. Zároveň jsme v jednání s novým kytaristou, ale nic není ještě rozhodnuto. Snad se zadaří a naše muzika bude zase o něco zajímavější.

Takže sami vidíte, že těch muzikantských starostí máme až nad hlavu. No prostě žádná nuda. Je nad slunce jasné, že naše kapelka se plně připravuje na druhé CD, které by nemělo vybočovat z původního stylu, ale mělo by být tak nějak muzikantsky bohatější.

Jsme ještě povinováni se vám věrnejm omluvit a vysvětlit, jak to bylo s naším neúčinkováním se skupinou Bladex v Kvasinách. Je to jednoduché. Dva dny před vystoupením nám přišla textovka, že z organizačních důvodů to nepůjde a že někdy příště.Věřte, že to pro nás bylo trochu zklamání. Připravovali jsme se všichni s nasazením života, abychom se co nejlépe uvedli. No, co se dá dělat!!!

Žádné komentáře