Pár G (na) mol

FóRuM

Sem pište lidičky vaše postřehy... ..oukydouký

Hlasování

Songy

Historie

Opět zdravíme!

Zdar jak sviňa, fšici. Opět zdravíme!
Jak jste si už určitě přečetli, koooneeečněěě máme hraní. Jo, jo, jo.

Do soboty 24. 3. je ještě hodně času, takže si ještě určitě zařádíte v sobotu 17.3. v hospodě U Kostela ve Slatině nad Zdobnicí na šílenství zvaném Hajcuk. Určitě se tam někteří z nás objeví na kukačku.

Další týden v pátek 23. 3. jedeme na kukandu a bojovou přípravu do Sépie v Týništi nad Orlicí kde se předvede kapela Epidemy se kterou si hrajeme následující pátek 30. 3. v Pískové Lhotě – Zámostí u Mladé Boleslavi. Pro ty, kteří chtějí jeti to je restaurace Na Kocandě, tak neváhejte !!!

Jak je patrno, inspirace je stále dost a dost a tak to na našich zkouškách opravdu stojí za to. Je pravda, že nás nakrátko zradila naše aparaturka, ale vše se velice rychle vyřešilo a opravilo. Náš zvukař Martin zamakal na 100-pro s pomocí našeho kytaráka Pídi, který se o ty naše dráty a bedny stará jako o vlastní.

A co je nového? Nová pecka je na světě (teda skoro). Napsal ji náš kapelník Ferda a má název Korida. Nebojte nemá nic společného s Kabáty. To je jen schoda náchod. Ferda totiž opravdu na klapky válí a dává nám opravdu zabrat, ale to je jen dobře. Je to super adrenalin a konečný výsledek je dost dobrej. No někdy zazní nějaké ty nadávky, když se řeší rytmika jako třeba: „Tak to jsem zase smutnej …“, nebo: „Šáhni si do baťohu pro jiný ruce!“, nebo: „Tak já ti pro ně skočím do hračkárny.“ apod.

Co se týče Pídi a jeho závazku na učení se hráti na kytaru v příští pětiletce? Buďte v klidu – je to lepší, lepší a lepší. O to horší je to s basou – tedy se mnou – ale i já slibuju, že se polepším a budu trénovat jak jen to půjde a na to prokletý country už zapomenu. Je vidět, že těch sedm let zanechalo svý následky. Přece jenom tohle je jinej fofr.

Co se týče Káji a bicích? Co dodat – supr, supr a ještě jednou supr – a to ještě dokáže při tom fofru zpívat !!!

A to je vlastně pro nás to nejhorší: Stále ještě nemáme zpěváka/čku a pokaždý se s tím trápíme. Nebojte se a ozvěte se, není čeho se bát. Nebo kdyby ste o někom někdo věděl, dejte vědět. Předem díky!

Jo a ještě to hlavní – děkujeme za hlasy, které jste nám poslali v soutěži Garážmistr.

Tak to je zatím vše a těšíme se v Nočáku na Noční Směně v Kostelci nad Orlicí v sobotu 24. 3. asi tak od 20,00 hod. – nářez a zase nářez !!
Čau Mejla a Géčka

Žádné komentáře