Pár G (na) mol

FóRuM

Sem pište lidičky vaše postřehy... ..oukydouký

Hlasování

Songy

Historie

Teď to přijde ....

Proč, proč a ješte jednou proč?  
Dál pracujeme na nových písních.

Teď si asi řeknete: „Samý kecy, ale proč nikde nehrajou?“
Je to velice složité dostat se na nějaký ten festiválek a tím i do podvědomí lidí. Ti, kteří čtou plakáty a zajímají se o to, co se kde děje, vědí, že takových kapel, jako jsme my, je hodně a dá to opravdu práci a hodně času se mezi ně dostat!

    A teď pro ty prudiče, jako jsou třeba: „Hraješ v kapele a nikde nehrajete to my máme hraní pořád a těch peněz!“

    J No my to pro peníze neděláme, je to spíše takový náš koníček a na rozdíl od vás my chceme hrát   pro vyprodané sály a ne pro dvacet lidí jako vy !!!  No, to byla tak trochu nadsázka. Samozřejmě v žertu. Takže teď vážně.

    Snad k nám bude osud příznivý a koncem března bychom měli jeti hráti do Mladé Boleslavy na menší fesťáček. A co budeme hráti?

    Samozřejmě, že zazní songy z prvního CD a jako bonus zazní pecky, které ještě neznáte. Ti, kteří jsou nedočkaví a chtějí je slyšeti, nechtějíc čekati na nové CD, budou museti oloupiti bankomaty a vyraziti za námi. Že nevíte? Jestli máte u sebe nějakou tu minci, tak si hoďte – panna jo a lev taky jo.

    Tak to je zatím vše. Zdar Mejla a Géčka. Jo a ještě něco! Vše nejlepší v novém roce 2007 vážení příznivci a hodně, opravdu hodně trpělivosti s námi. Říká se, že sedmička je šťastné číslo, tak snad bude šťastná i pro nás. Co říkáte? Zase nic, co? Chtěli jsme vám dáti co nejvíce písní a zábavek, ale my jsme řekli ne! Když ho…, tak pro fšechny!

                                    A děkujeme za přízeň a za podporu!

Žádné komentáře