Pár G (na) mol

FóRuM

Sem pište lidičky vaše postřehy... ..oukydouký

Hlasování

Songy

Homepage

Fotky ze Sépie

<<<<<Foto zde>>>>>
Píďa: Uhoněný a upachtěný z tohohle zk… světa zase usedám k té SBŠ a snažím se něco nadatlovat. To abyste si vy, kteří s námi byly v Sépii, připomněli tu skvělou atmošku – za kterou vám moc a moc děkujeme. Těch pár fotek vám to taky připomene (díky Stene za ně).

    Navzdory pár úletům vůči původnímu notovýmu zápisu skladeb, si osobně myslím, že se to celkem vydařilo.Stále ještě probíhá hlasování na to naše vozidlo – tak tam taky klikněte J.
A samo sebou pište do kecárny i do fó-r-umu.
Tak zdar …… a jako sviňa!

Píše taky Ferda: Tak sobota byla v celku dobrá, než jsme začali hrát my... **18
Démoni z bažiny (SWAMP) výborně odstartovali večer agresivním a nekompromisním vystoupením s brutalitou sobě vlastní. Vrahové z cely 219 (paragraf  219) nás všechny rozstříleli sypavým rytmickým punkem a exibicionistickým vystoupením. Večer jsme zakončovali my. Možná únava, nebo špatné postavení měsíce a slunce mohli za to, že z většiny písniček jsme udělali falešně zahraný ploužáky. Nicméně všem fanouškům a tanečníkům 1000x děkujeme za to, že s náma vydrželi a pařili až do konce. (některý dokonce chtěli i přidat - blázni**01). Poučení z toho večera teda plyne takový. Buď chlastat míň, anebo se zrušit úplně.

Žádné komentáře