Pár G (na) mol

FóRuM

Sem pište lidičky vaše postřehy... ..oukydouký

Hlasování

Songy

Homepage

Zdar jak sviňa, fšici draci. (jako obvikle, he he :)
Po delší době opět zapocený a udýchaný usedám k té SBŠ a něco málo nadatluju.
Delší dobu jsme se odmlčeli, ale není to kvůli tomu, že by se nic nedělo – naopak! Je toho až dost!!! Sice ne hraní, ale to možná i příjde s lepším počasím. O hraní v Sépii se máte možnost informovat v předchozím článečku a ty akce, které příjdou, dáme vědět až tu budou :) (Kurňa, to je věta. Někdo to sumarizujte pro psaní pamětí.)   <<<<< Více >>>>>
<<<<<Foto zde>>>>>
Píďa: Uhoněný a upachtěný z tohohle zk… světa zase usedám k té SBŠ a snažím se něco nadatlovat. To abyste si vy, kteří s námi byly v Sépii, připomněli tu skvělou atmošku – za kterou vám moc a moc děkujeme. Těch pár fotek vám to taky připomene (díky Stene za ně).

    Navzdory pár úletům vůči původnímu notovýmu zápisu skladeb, si osobně myslím, že se to celkem vydařilo.Stále ještě probíhá hlasování na to naše vozidlo – tak tam taky klikněte J.
A samo sebou pište do kecárny i do fó-r-umu.
Tak zdar …… a jako sviňa!

Píše taky Ferda: Tak sobota byla v celku dobrá, než jsme začali hrát my... **18
Démoni z bažiny (SWAMP) výborně odstartovali večer agresivním a nekompromisním vystoupením s brutalitou sobě vlastní. Vrahové z cely 219 (paragraf  219) nás všechny rozstříleli sypavým rytmickým punkem a exibicionistickým vystoupením. Večer jsme zakončovali my. Možná únava, nebo špatné postavení měsíce a slunce mohli za to, že z většiny písniček jsme udělali falešně zahraný ploužáky. Nicméně všem fanouškům a tanečníkům 1000x děkujeme za to, že s náma vydrželi a pařili až do konce. (některý dokonce chtěli i přidat - blázni**01). Poučení z toho večera teda plyne takový. Buď chlastat míň, anebo se zrušit úplně.

Uhoněný a upachtěný usedám pošesté k té SBŠ a snažím se něco nadatlovat.

S kapelou jsme si dali pár zkoušek (sice bez Káji – byl daleko, moc daleko na to, aby se zastavil) a něco málo jsme zase podělali. (Nebo že by tam mělo být udělali? – no vono to možná vyjde nastejno J ) Příští zkouška už snad bude i Kájou......Více>>>>>.....

Čtěte zde o tom kdo co vymyslel..
!!!!!! Dole na stránce najdete TABULKU HLASOVÁNÍ !!!!!!!
Máme tu nový chat ...obnova je po půl minutě... míň nejde
!!!!!!!!!!!!!! POZOR spustili jsme na stránkách rádio Beat !!!!!!!!
Letos počtvrté usedám k té SBŠ a začínám bušit do klávesnice …

    Abych řekl (napsal) upřímně, měl jsem značnou obavu nad tím, jak vy, lidičky naše zlatý, přijmete tu výzvu na pojmenování vozítka – ale potěšili jste mně. Moc jste mě potěšili. J

… tak to jenom na úvod, aby měla dušička pokoj J...... >>>>>více zde>>>>>!

Dejte název našemu Autišku......

minulý článek byl spíše pojmut v tom duchu, jako že všechno nejlepčí do nového rocku apod. Takže abysme hodili navrátila k podstatě těchto stránek a to propagaci a komentářům naši rámus bandy, že?!

Takže. V podstatě se nám docela daří dát do kupy a zprovoznit dodávkové vozidlo Škoda 1203 a to i k dopravě bandy na akce a podobně. Zůstává však nedořešena jedna věc – a to dosti podstatná - a to: vymyslit název, pojmenování tohoto našeho nevládního vozidla.

Nový ČLÁNEK .......zde
1  
2  
3