Pár G (na) mol

FóRuM

Sem pište lidičky vaše postřehy... ..oukydouký

Hlasování

Songy

Něco o nás

A co ,,DSK band,, ?

Ač to vypadá, tedy alespoň podle našich stránek, že se nic neděje, tak tomu tak ale v žádném případě nejní.

Zdar jak sviňa, dračice a draci.

Původní sestava, tj. Géčka jako takové, se už neschází. To asi není pro většinu z vás žádná nová zpráva. A že Mejla (bývalý basák), já (bývalý kytarista) a nově se objevující Mejla mladší, jsme se domluvil o dalším počinu a to založit nový band – to už jste snad taky pochytily. Takže teď přicházejí jenom novinky.

Mejla mladší statečně mlátí škopky, Mejla starší si vzal kytárku a na mě zbyla basa. Teda basa se strunama, ne ta s lahváčema. (I když. Když nad tím tak přemejšlím, tak by to byl zajímavý hudební nástroj.) No, a abychom měly kde zkoušet, tak jsme si sehnaly alespoň přes zimu zkušebnu v Rychnově n.Kn. Je to zkušebnička už zajetá, ozkoušená, tak doufejme že se nám tam bude líbit a bude nás inspirovat k impozantním výkonům.

Další věc, o které se chci trochu více rozepsat, je název nového bandu. Na hlavní straně jste měli možnost hlasovat o novém názvu. Název „PiLa“ s pěti hlasy, asi nebudeme moci použít - poněvač již takové seskupení existuje.

Další dva názvy „Vzala si co chtěla“ taky s pěti hlasy a „Ano, Tati“ bez jediného hlasu jsou šuplíkové věci, sice asi originální, ale upřímně řečeno, nevím jak by se uchytily.

A v poslední řadě jste měli možnost hlasovat pro „jiný název“. Pro byly tři hlasy, ale nikdo nikam nenapsal žádný návrh. Takže dávám tedy další návrh na název a to „DSK band“. Je to něco takovýho, jako ve smyslu „Dobrovolníci Sacího Komanda“ – nebo tak něco.

Takže co vy na to, dračice a draci???

Fórum je vám otevřeno širokou náručí. Tak pište, pište, …. pište.

Zdar jak sviňa.

PS: A co na to obecně říká slovník? No, našel jsem jen tento odkaz s vysvětlením:

Dsk - jednotka analogická dsp, používaná pro označování koncentrace přísad v kaučukové směsi; počet hmotnostních dílů přísady připadající na 100 hmotnostních dílů kaučuku

Poslední komentáře
16.04.2014 14:05:24: Nový katalog každých 21 dní Oriflame. Katalog najdete na našem webu.