Pár G (na) mol

FóRuM

Sem pište lidičky vaše postřehy... ..oukydouký

Hlasování

Songy

Něco o nás

Autičko PRO (g)

1203 -jka

VOZIDLO

 

No, minulý článek byl spíše pojmut v tom duchu, jako že všechno nejlepčí do nového rocku apod. Takže abysme hodili navrátila k podstatě těchto stránek a to propagaci a komentářům naši rámus bandy, že?!

Takže. V podstatě se nám docela daří dát do kupy a zprovoznit dodávkové vozidlo Škoda 1203 a to i k dopravě bandy na akce a podobně. Zůstává však nedořešena jedna věc – a to dosti podstatná - a to: vymyslit název, pojmenování tohoto našeho nevládního vozidla.

Takže milý draci a přeroztomilé dračice, posílejte návrhy na pojmenování této krásky. Fotečky pro lepčí představivost jsou zde. (Samozřejmě to ještě není dodělané, ale pro tu jakous – takous představu by to mělo stačit. Další foto bude následovat, jakmile trochu pokročíme na pracech.)

Pokud nás jednoznačně upoutá nějaké pojmenování, tak si ho třeba i vybereme. A pokud ne, tak s největší pravděpodobností bude na stránkách uveřejněna anketa pro Vás, pro naše faníííís. A pokud i z toho nevzejde něco rozumného, tak uspořádáme nějaké příjemné sezení v hospůdce (samozřejmě u našeho oblíbeného Géčka) a uspořádáme hlasování, nebo výběrové řízení z navrhnutých pojmenování. No prostě: uvidíme co a jak se ukáže.

Takže přemýšlejte (třeba s fórem u rumu) a pište návrhy do FÓR&ROOM-u.

Jen pište, pište, pište.

Žádné komentáře