Pár G (na) mol

FóRuM

Sem pište lidičky vaše postřehy... ..oukydouký

Hlasování

Songy

Něco o nás

Jak na hrad..

Tak zas sedím u té SBŠ a snažím se něco napísať – jak to dopadne a co ze mě vypadne, to teda nevím.

Minulí pátek jsme se zastavili Na Hradě ve Vamberku a dali si pár žejdlíků. Myslel jsem si, že probereme hlasování o názvu pro to naše autíško, ale nějak jsme se na to nedostali. No nevadí, ale asi už to hlasování stopneme. (Uvidíme jak se k tomu postaví ostatní.)

V sobotu 26.4. jsem byl s utíškem v Lázních Bohdaneč, v Bílý vráně za Andy a už máme velké samolepky Rádia BEAT na čumáku a na zadku. Byla to taková první zatěžkávací zkouška – cca 300 kyláčků – dojel jsem v pohodě a to doslova a do písmenka. Jen co to blejskneme, tak budou fotečky i v galerii. Ještě zbývá udělat nějaké nápisy té naší rámus bandy. Máte někdo nějaký návrhy? Sem s nimi! Nebóóó, kdyby měl někdo chuť si zasprejovat ….. tak se ozvěte !!! V kontaktech nás najdete.

Počet návštěv na stránkách už taky pěkně narostl. Tři tisícovky návštěv máme na krku, to je od vás moc milé. Taková přízeň zahřeje víc, než litr RUMu. Asi bysme už taky měli dát seznam akcí a hraní, že jo? Tak to bude asi hlavní úkol pro příští dny.

A na závěr jeden ftípek: Víte, kolik měří správný komunista? Dva a půl metru i s provazem.

Tak zdar …… a jako sviňa!

Poslední komentáře
07.05.2008 17:34:18: Supr stránky, autíčko taky skvělý, akorát trošku vypilujte tu češtinu :-D MinulÝ a ne minulí... atd....