Pár G (na) mol

FóRuM

Sem pište lidičky vaše postřehy... ..oukydouký

Hlasování

Songy

Něco o nás

Loučení se svobodou 2

Milý deníčku, promiň že jsem si tě nikdy nepsal. (klub sráčů)

Opět zdravím a omlouvám se za delší odmlku!

Jak jsem zjistil vše zachránili naši kytařáčci Píďa a Ríša, kteří se rozhodli naše stránky trošku okořenit a to je dobře, no né!

Mám trošičku volnějc a tak usedám a píšu jak to všechno zasejc bylo a nebylo.

Naše kapelka opět řádila v Rybné nad Zdobnicí na opět soukromé akci (loučení se svobodou) a to 30. června 2007 na hřišti nebo jak tam tomu říkají. Tentokráte jsme se potkali s Píďou na silnici Vamberk – Rybná. Jak si to tak pěšobusem toulám směr Rybná a míjí mě auta, najednou kvílení brzd jako o život a to strýda Píďa se svou felicií a dokonce s vlekem. Takže nasedám a po vzájemném našem radostném přivítání (Zdar jak sviňa, takhle se brzdí?! – A ty mě taky.) Je jasný že zase bude veselo. Tak směr Vamberk, Doudleby, naložit nezbytné věci a hurá směr Rybná. Tentokrát jsem navigovat nemusel a tak jsme nebloudili. Jako zázrakem jsme napoprvé (!!!) zaparkovali na již zmíněném hřišti. Vylézáme z auta a již vidím známé i neznámé tváře to už k nám přichází náš webmastr (p.p. to je blbej výraz kdo to vymyslel?). Standa přezdívaný Standislav. Pusinku otevřenou od ucha k uchu a hned se ptá chceš pivo? Kupodivu jsem nechtěl, protože nás čeká méně příjemnější část, a to stavění pódia atd. To už přijíždí Fanda se svým bratrem Jeníkem. Práce nám jde od ruky a podium za chvíli stojí připravené pro naše naladění. Stavíme aparát a už přijíždí i náš bicmen Kája. Jediný kdo z naší kapelky chybí je Ríša který se omluvil.

To už ale máme podchycený, takže ho nahrazuje Fandův bratr Jeník. Basový kytarista z nově vznikající kapelky Marná snaha.

Takže ladíme a hrajeme.

Hned po našem Intru oznamuji“ (uvidíte nevídané, uslyšíte neslýchané) to už frčíme jednu za druhou, jak jsme zvyklí.

A jak to vše dopadlo? Tančilo se pilo a jedlo do pozdních ranních hodin. Jenom to by nebyla Rybná aby nepršelo že!

Co se chystá a nechystá ještě přesně nevím to se dozvím na zkoušce a dáme opět vědět.

Tak čau příště. Mejla

Žádné komentáře