Pár G (na) mol

FóRuM

Sem pište lidičky vaše postřehy... ..oukydouký

Hlasování

Songy

O nás, s náma

klávesák Ferda

- nejmladší člen naší bandy. A možná právě proto náš front-man, tedy kapelník. Má na svědomí převážnou většinu textů našich songů. Možná právě proto ho moc nepotkáte v hospodě, ale spíše sedí doma a píše. Stejně jako onehdy byl přistižen, jak čelem buší do stěny a nadává: „... vy jedny rýmy, nedělejte si za mě šprýmy!“

bicmen Karel

- skromný klučina, který toho dvakrát moc nenamluví. Zato když si sedne za ty svoje škopíčky, tak to stojí zato. Mlátí do nich hlava, nehlava, jako hluchej do vrat. V kuloárech putuje zvěst, že v mládí doma bouchal pokličky a hrnce z kuchyně. Nevěříte? Věřte!

baso-pádelník Mejla

- nejstarší člen bandy (tím je samozřejmě myšleno nejzkušenější! Že?) Dost často si doma zapomíná baťoh s náhradníma rukama a pak nastává to že, v tom pěkně plave. A tak občas potřebuje i to pádlo. Ale jinak je to s tím jeho „zdravím“ celkem v pořádku. V zápalu boje, tedy hraní, se občas stane, že je jak u vytržení a nedá se zastavit.

kytarák Píďa DSK
- to DSK za přezdívkou je velmi důležité, neb zjistil, že takovýchto přezdívek je povícero a tak tím upřesnil o koho se jedná (Dvorenské Sací Komando). Při debatě s ním je klasickou hláškou „Ty mě taky …“, ale moc mu to nepomáhá. S kytarou stále něco zkouší a hledá nové, nepoznané. Snad se mu to někdy podaří. A je asi taky jedinej, kdo se snaží o to, aby bylo něco psáno na našich stránkách. My ostatní na to totiž zvysoka se …….. pohlížíme.