Pár G (na) mol

FóRuM

Sem pište lidičky vaše postřehy... ..oukydouký

Hlasování

Songy

O nich, bez nich

Další obslužný personál rámus bandy a lidičky vokolo
webmachr Sten


- skoro pořád machruje, že to zvládá levou zadní, ale kdybyste ho občas někdy viděli jak to s tou klávesnicí koulí, tak byste se váleli smíchy (rozmlácené díly PC již nepočítáme). Ale jinak je to v celku hodný chlapec, programátorské pitomosti blábolí až tak po pátém pivu.

mixmachr Martin

- to je kapitola sama pro sebe. Po nahrání prvního CD „Tak to jsem já …“ jsme mu obstarali novou, lepší, zvukovou kartu a od té doby jme s ním pořádně nepopili. Vídáme ho jen sporadicky, většinou  s úsměvem od ucha k uchu. Ale proč, to nám zatím zůstává záhadou. Snad mu to nevleze na mozko-rockovou kůru.

Brambůrka

- aneb „paní učitelka“. Jedna z našich příznivkyň, která byla tak laskava a propůjčil nám svůj text k deflormatickému zpracování v našem podání. Děkujeme.

Roman Enderle

- náš bývalý kytarista, který od nás odešel tak říkajíc „do domácího léčení“, a zároveň je autorem textů  některých písní. Naše první CD „Tak to jsem já …“ je taktéž pojmenováno podle jeho skladbičky. Za to vše mu patří náš velký obdiv a náš dík. Za pomoc, za spolupráci, a přejeme mu hodně úspěchů v jeho hudební kariéře. Ještě jednou DÍKY Romane !!!

Richard Seidl
- milý to človíček, který nás nechal prosadit se v našem kraji ve své provozovně („nočák“ Kostelec nad Orlicí - v současné době už asi objevil nějaký jiný, větší prostor pro své působení). Na čas se nočák stal našim druhým domovem. Richarde Díky.