Pár G (na) mol

FóRuM

Sem pište lidičky vaše postřehy... ..oukydouký

Hlasování

Songy

Něco o nás

PF 2008

Něco pro Váááááááás.........lidičky
Zdar jak sviňa, fšici draci.

    Jistě ste postřehli, že se tu dvakrát nic nového neobjevilo, že? Tak abyste ste neupadli do sladkého nic nevědění, tak vám tu něco šprechtnu do očních bulev.

    Může se nazdávat, že se v kapele lautr ho….uby co děje, ale opak je pravdou! Sice moc zkoušek, přes tenhle poblázněnej zimní počas nemáme, ale i tak se urodili nějaké dobré nápady jednak na texty nových skladeb a drobné vylepšení ku prospěchu vystoupení na veřejnosti (teda alespoň to co jsem vymyslil a chlapáci o tom ještě ani netuší .

    Více-méně úspěšný loňský rok máme více-méně úspěšně za sebou. Převážná většina z nás přežila poblázněný vánoční svátky zřejmě i bez úhony na duševním zdraví. Silvestrovské bujaré veselí jsme rozchodili v novoroční vopici. Toliko hrubé shrnutí závěru roku.

    A co nás čeká v tom novém roku? Těžko říci co z těch všech novoročních předsevzetí dopadne úspěšně! Jisté je, že na stránky by asi patřilo mnohem více takovéhoto našeho (mého) kecání. Prozatím se ostatní členové moc neangažují. Uvidíme jak se k tomu postaví, zda-li čelem, nebo ř….ízkem.

    Další věc je taky jistá. A to, že se snažíme dodělat vozidlo i k dopravě kapely na různé akce. To by snad mohlo dopadnout do konce ledna. Uvidíme, uslyšíme, pokecáme.

    Další, alespoň pro mne, moc a moc potěšující zprávou je to, že v novém roce by mělo první rockové Rádio BEAT posílit svou síť vysílačů a to i v našem kraji. Co v kraji? I v našem okrese! A to na frekvenci 107,6 FM. Sice je to frekvence těsná s rádiem Magic, ale doufejme, že to bude chodit dobře. Držím palečky ať se to beaťákům povede.

    A co si vezmem do nového roku za předsevzetí? No, snad radši žádny sliby – jsou to chyby, ale nějaká ta nová skladbička by se zišla. Každopádně budem rádi, když si budeme opět moci zabřinkat na nějakých těch akcích u kamarádů, zahrát si na nějakém tom fesťáčku, nebo snad i v klubech?!

    Každopádně, když někdo o nějakém tom volném místečku pro naše hudební výjevy budete vědět, budeme jenom rádi. Předem díky za přízeň a za podporu.

    Takže ještě jednou (a už naposledy) Vám fšem, naši milý draci a dračice, přejeme vše nej v novém roce.

Tak zdar a jako sviňa.

Píďa DSK

Žádné komentáře