Pár G (na) mol

FóRuM

Sem pište lidičky vaše postřehy... ..oukydouký

Hlasování

Songy

Něco o nás

Právě jsem se vrátil z hradu

Zdar jak sviňa, fšici draci a dračice.

Právě jsem se vrátil z hradu – teda kecám, z dovolené. Tři týdny aktivního odpočinku s mladýma hasičema na louce u Brodce. Jedním slovem: „SUPER“.

Zato na těch našich stránkách se děje lautr ho..., prostě NIC! To mě teda pěkně vytáčí. Zbytek kapely je na nic !!! Aspoň v tom směru, že nenapíšou ani řádku. Ani slovíčko. Sajrajti !!! Jsem vytočenej do plný míry !!!!!

A když už jsem v tom, tak generelně uzavírám anketu o názvu našeho vozítka (kterou snad nikdo nezkazil, jako tomu je v anketě na vzhled a obsah našich stránek). Jednostranně, a bez možnosti odvolání, tedy prohlašuju, že oficiálním názvem našeho autíška se stává „G-molka“  [gémolka]. A basta fidel !!! Sice v rozdílu jednoho hlasu, ale i tak v přesile.

A jak že jí budeme křtít a zapíjet? To teda opravdu nevím. Kdopak by se asi tak mohl zúčastnit? Jedinej z kapely, kdo má chuť a žízeň, jsem asi jenom já. Takže si asi sednu na basičku, budu zasněně hledět na ladné křivky od mistrů vývojářů ze škodovky, a budu popíjet a popíjet, dokud se z té basičky nezkácím. A v těhle palermech co jsou, to asi nebude dlouho trvat. A jestli to přežiju ve zdraví, tak ještě třeba něco potom napíšu.

Zdar, a jak sviňa !

PS: A zasejc jeden na pobavení:

Přijde muž domů a volá na manželku: "Vezmi si šaty, stará, vyhrál jsem pět milionů!" Manželka šťastně: "A které, miláčku?" "Všechny a vypadni ..."

Žádné komentáře