Pár G (na) mol

FóRuM

Sem pište lidičky vaše postřehy... ..oukydouký

Hlasování

Songy

Něco o nás

Přislíbil v kecárně

Takže, jak jsem přislíbil v kecárně, tak plním slib.

Chystáme se na nahrávky našeho druhého CD. Je to již dva roky, co sme snažili udělat nějaké nahrávky a vzniklo z toho CD „Tak to jsem já …“. Dá se tvrdit, že jsme se na tom naučili co a jak s muzikou, aparáty a dalšími blbostmi co jsou k tomu potřeba.

Máme nějaké nové songy (jako například Topolánek, Rada, Jednou takhle v hospodě …. atd.) a budem se je snažit nahrát, stejně jako starší skladby, které ještě nejsou nahrány.

Tento víkend (sobota 28.6.2008) je v Doudlebách n. Orl. na hřišti vystoupení skupiny Olympic.

A příští sobotu 5.7.2008 je v Lázních Bohdaneč, v hospůdce Bílá Vrána, vůbec první výjezdní „Rocková pípa Rádia BEAT“. Že nevíte co to je? Info najdete na www.radiobeat.cz a na stránkách www.bila-vrana.cz . Pivo bude asi zadara (pravděpodobně to Géčko nebude) a vpuštěn bude každý BEAT-ˇák, který příjde. (Když posloucháte rádio BEAT – frekvence 107,6 FM pro rychnovsko – tak nebudete mít problém zodpovězení kontrolní otázečky. To bude taková malá prověrka znalého BEAT-ˇáka. :-)

Takže užívejte těch našich tropů, dejte nám ještě nějaký ten čas na nahrávky  a případně se uvidíme na některé akci.

Zdar jak sviňa.

PS: A opět jeden suprovej na závěr: Tchýně přijíždí na návštěvu, zazvoní, otevře jí zeť. "Á, maminka. Přijela jste na dlouho?" "No, dokud vás neomrzím, děti." "A nevypijete si aspoň kafe?"

Žádné komentáře