Pár G (na) mol

FóRuM

Sem pište lidičky vaše postřehy... ..oukydouký

Hlasování

Songy

Něco o nás

Rozpad nebo proměna

Zdar jak sviňa, dračice a draci!

To byl na úvod oblíbený pozdrav.

Jak jistě mnoho z vás již vede v povědomí, tak se Géčka již nescházejí. Jisté neshody vedly až k tomu, že se to rozpustilo. Bicmen zůstal u Swamp-u, klávesákovi nevím kde je konec a já s Mejlou chceme dát do kupy něco jiného. Asi bysme začali něčím, co by sme si půjčili od známých osobností – tudíž převzaté, to jen tak abychom se sehráli. A nějaké ty svoje melodie už taky máme připraveny.

Géčka ještě sice vyplodili nějakou muziku, ale už se to nepořídilo nahrát a už asi ani nikdy nepodaří. Je mi to moc líto ale takovej je život. Život je …va!

Přemýšleli sme o nějakém názvu – a kdyby měl někdo nějaký návrh, sem s ním !!!!! Ve fór-u-mu je místa dost. Tak nám to nandejte v plné parádě!

Díky za pozornost a případné náměty.

Tímto uzavírám tuhle moji tlachárnu …

… a zdar.

A ještě jeden dost dobrej ftípeček:

Chlapík jde do důchodu a za ušetřené peníze si chce koupit něco, po čem vždycky toužil - sportovní auto. Udělá to a hned vyrazí na dálnici, když se za nim náhle objeví policejní auto.

Chlápek si pomyslí: "Mám Ferrari, ujedu mu jako nic!" 160, 180, 220. Pak si pomyslí : "Přece se nezabiju" a zastaví. Policajt dojde k němu a říká : "Už jsem slyšel ÚPLNĚ všechny výmluvy, ale mám dneska dobrou náladu, takže když mi řeknete něco, co ještě nikdo nezkoušel, nechám vás jet."
Chlápek povídá:"Jsou to dva dny, co mi manželka utekla s policajtem a já myslel, že mi ji  vezete zpátky". JEĎTE !!!!
Žádné komentáře