Pár G (na) mol

FóRuM

Sem pište lidičky vaše postřehy... ..oukydouký

Hlasování

Songy

Něco o nás

Technická je za náma

    Tak zase usedám k té SBŠ a něco vám šprechtnu do očních bulef. To abyste byly trochu v obraze, co že se to děje v té naší rámus bandě.

    Ještě stále můžete hlasovat o názvu našeho vozidla - nevozidla - tak ještě klikejte, dokud je čas J. Zanedlouho se to fšechno uzavře a bude po ptákách – na nás sou krátkiiiii.

    Ale to nepodstatnější – autíško už jezdííí !!! Dokonce i s technickou ! Nejhorší to bylo s brzdama na zadní nápravě. Technik byl v tichém úžasu – povídal: „Vono to brzdí nějak moc! Na jedný straně!! A na druhý ne!!!“ No, rozdíl asi jenom šedesát procent, to zas nejní tak moc, že jo?! No, ale stejně to nepustil. Tak jsem si pod to lehl, chvíli chodil okolo, tu a tam si zteky do něčeho kopnul, zanadával, ale pak se podařilo. Opakovaná prohlídka už byla dobrá. No prostě to dlouho stálo, a tak je potřeba jezdit, aby si to zase sedlo. No!

    Pár foteček přidávám proto, až nás potkáte někde na silnici, abyste věděli, kdo je to, co je to. Nějaké ty nápisy samo sebou určitě budou. Jenom se ještě banda musí dohodnout, jak by to fšechno mělo vypadat. (Kdyby měl někdo inspiraci, nebo i chuť to provést, dejte vědět.)

Takže hlasujte, pište, připomínkujte atd. A samo sebou, že do kecárny i do fó-r-umu vítáme jakýkolif písmenka, v trochu pochopitelným slovosledu.

Tak zdar …… a jako sviňa!
Žádné komentáře