Pár G (na) mol

FóRuM

Sem pište lidičky vaše postřehy... ..oukydouký

Hlasování

Songy

Něco o nás

Už po čtvrté

Letos počtvrté usedám k té SBŠ a začínám bušit do klávesnice …

    Abych řekl (napsal) upřímně, měl jsem značnou obavu nad tím, jak vy, lidičky naše zlatý, přijmete tu výzvu na pojmenování vozítka – ale potěšili jste mně. Moc jste mě potěšili. J

… tak to jenom na úvod, aby měla dušička pokoj J

    Prozatím se sešlo na tucet návrhů. Z některých je cítit vroucnost citů k té naší rámus bandě, z některých trocha nostalgie ke staršímu ročníku světové značky a z některých i mírný posměch či jízlivost (nebo co to je?). Ale to patří k věci, že ano?!

    Takže bych to vyděl asi tak, že nějakous, jakous – takous, selekci návrhů provedeme asi začátkem února. Pak by se na stránkách objevila nějaká ta anketka. Toliko k této věci.

    Ale abychom vás taky trochu informovali o kapele. První měsíc byl pro kapelu takový trochu oddychový, aby sme se trochu vzpamatovali z těch svátků a urovnali si myšlenkový proces pro udělání nových věcí. Pokud to dopadne tak, jak bylo plánováno, tak to bude dost dobrý. Nějaké ty textíky jsou napsány a rukavice je hožena, tak bojujme. Popereme se ještě s muzikou a nějak to dopadne. Kdyby někoho něco napadlo, tak to samo sebou dejte vědět!

    Takže mějte J a pište, pište, pište. Do konce měsíce už toho času moc nezbývá.

Zdar …

Žádné komentáře