Pár G (na) mol

FóRuM

Sem pište lidičky vaše postřehy... ..oukydouký

Hlasování

Songy

Něco o nás

Vážení přátelé.

Dámy a pánové.Dovolte mi, abych vás pozdravil...

ZDAR JAK SVIŇA !!!

Mnoho z vás si jistě myslí "Nójó, géčka jsou v p ...... rachu!" - "Je to všechno v p ....... ryč!"

Ale ne, to ne !!! Odvážím se tvrdit: „Nejnííííí!“ Neházejme flašku do žita, když ještě nejní dopitá. Vím, delší dobu se tu neobjevilo nic nového, nic zajímavého, ani nic aktuálního. Proto, ač po delší době, ale přece opět usedám k té SBŠ, abych vám zasejc něco písnul do očních bulev pro potěchu mysli a podporu ducha příznivců našeho bandu.

Jak jsem vás již dříve informoval, banda se přeměnila. Omladily jsme věkový průměr. (Abysme se mi, kteří pamatujeme o něco více průserů, necejtily jak „Vrať se do hrobu!“) A upřímně, mezi námi děvčaty, si myslím, že to určitě nebude na škodu. Mladá krev, sice přes počáteční obavy, dodává říz do našeho konání, jak nové technologie pro pivovarnický koncern za posledních pár desítek let.


Je to taky už hezká řádka dnů, co jsme vám dali možnost hlasování o názvu nového seskupení, ale moc hlasů tam tedy nejní. No nic, vyčítat vám to nebudu. Stejně si myslím, že se jenom stydíte projevit J (Ale stejně si neodpustím jednu jízlivou poznámku. „Jen nám to dejte sežrat, jen nám to nandejte, co se do nás vejde! – od toho je fór&rum.“)

Takže teď jenom novinky. (Teda samozřejmě v návaznosti na staré dobré vyjeté koleje.) Snažíme se zkoušet každou neděli v, pro nás nové, zkušebně. Za škopkama se učí řádit Mejla mladší. První kytaru – sólovou - si vzal na svědomí Mejla starší (teda doufám, že mě za ten přívlastek nezastřelí, jinak je asi po hraní). Já sem vzal druhou kytaru – doprovodnou. A co že basa? Že by tam nebyla basa?! Ale jóóó, je tam. Nebojte se vlka nic! Basu si vzal pod své křídlo - teda, ještě ji nevypil - Kamil (Ckumel-man), toť nově příchozí člen bandu. (Ten až se dozví, jakou že jsem mu dal přezdívku, tak se z toho p ……. vopotí :-))) nebo snad já?) A já asi pak taky. No abych taky nezapomněl na nejkrásnější část našeho bandu! A to je Lucíšek – vokály. Světlo naše nejasných zítřků. A snad i do budoucna přibere sebou na zkoušky klapičky od piána, seřazené pěkně vedle sebe v plastovém úložišti. Prý tomu nadávají klávesy, nebo co?! (Teda doufám že je nepřinese v igelitce. Páč nevím jak by se měli poskládat vedle sebe.) A toliko asi k současnému složení bandu.

A co že to vlastně zkoušíme? Prozatím převzaté věci jako je Svařák, Houbičky (Mochomůrky bílé) a tak podobně. Na tom se asi nejlíp sehrajem. Pokud někdo máte nápad, co bysme měly hrát na případných akcích, tak napište. Kromě dechny a „protipólu“ se nebráníme asi ničemu. Ale starej dobrej BEAT je asi přednostnější, že?!

Ale teď mě teprve docvaklo: „Vždyť jsem vám ještě neřekl to podstatné, to co jsem měl původně na povrchu šedé kůry mozkové.“ A ve finále, ve finišujícím sprintu mých kouřících se prstů na klávesnici. (Aha to už kořím obouruč. Beru zpět :-) Tak teda. Dovolte mi vyprávět vám příběh o jedné bandě bláznivé...

To jednoho nedělního rána (oprava autora) dopoledne, skoro až předobědního času, jsem se probudil a po vypití potřebné kávy jakožto životabudiče, jsem usedl do nevládního vozidla Škoda 1203 ………………………………… sjezdil pomalu půl okresu ………………………… pak jsem naložil darované kamínka starší výroby, od suprového souseda …………………………………. a valil ho směrem do zkušebny. Po vyložení kamínek a patřičných trubek – kouřovodu, sme zjistily, že sou nám trubky krátký. Toť dilema. Snížíme komín? Nebo podložíme kamna? Za „Cé“ je správně – vyprala v Biomatu. …………………………. Nastalo velké hledání! Čímže ty kamna podložit. Přece nebudem mrznout! Kurňa drát !! Té zimy máme už akorát !!! Ha, tu je!!!! Nějaký nehořlavý materiál !!!!! A že je na sebe neskladný? To je nám šumění šumákovo. ……………………………. Ikdyž jsou kamna na křivo. ………………………………………………

………………………………………………

……………………………………………

……………………………………………

………………………………………………

………………………………………………

………………………………………………

………………………………………………

………………………………………………

………………………………………………

………………………………………………

A tak tam vytvořili nový název bandu: KAMNA NA KŘIVO

………………………………………………

………………………………………………

………………………………………………

………………………………………………

………………………………………………

………………………………………………

………………………………………………

…………………………………………………………

… a tak tam břinkali, než zase šli jinam. A to je pohádky s nekulturním koncem vše!

Fšem přejeme klidný „Vánoční svátky“ (vždyť my jim můžem …),

vesejýho Silvestránka

a    k l í ď á n k o v e j   „ N o v e j  r o c k“  (vždyť, co mi jim můžem, tak voni nám budou muset …)

Poslední komentáře
29.12.2008 07:48:09: ... hrubky ? Ne! Přímo hrubice. To víš pod vlivem je pod vlivem ...
24.12.2008 14:39:35: Krásnej článek (až na ty hrubky) :-) Jinak vám do toho NOVÝHO ROCKU od srdíčka přeju, ať vám to p...