Pár G (na) mol

FóRuM

Sem pište lidičky vaše postřehy... ..oukydouký

Hlasování

Songy

Něco o nás

Vážení přátelé našeho seskupení

Vážení přátelé našeho seskupení – aneb Zdar jak sviňa, dračice a draci.

Cítím povinnost vás seznámit se skutečností v naší rámus bandě Pár G(na)mol – neb nikdo jiný to prostě neudělá, totiž, že nenapíše dobrovolně ni píď.

Věci se mají asi takto. Na předposlední víkend měsíce srpence léta páně 2008 (toť už asi třetí termín) byl stanoven, aby sme se sešly a udělaly nějakou tu nahrávku pro vás, tedy naše zpřízněné a věrné dušičky. Leč co se nestalo? Snad ponorková nemoc, za ty léta utrpení pospolu, snad erekce na slunci, nebo snad jiné vyšší moci, za temné noci, zasáhly a vložily svou nevoli do myslí našich. Atak se slzami v obouch očích, vám sděluji, že žádné nahrávky se konati nebudou. A tudíž jen a pouze truchliti můžete a pokorně prositi můžete: „Vy bejci, co to děláte?! Vždyˇt rozum nemáte!“ (Nic jiného ani dělati nemůžete.)

Osobně pochybuji, že jste se dozvěděly (protože jste se asi ani nezúčastnily posledního koncertování bandy v Králíkách – a že to taky bylo brzké hraní), že se totiž, asi naše banda rozpadá. Pokud se totiž poohlédnu pár roků nazpět, tak zjišťuji, že se ta naše banda sice zesílila v kranflecích, ale na úkor toho se nehnula nikam. Ni kupředu, ni kuzadu. Nýbrž setrvala v téměř nehybném kyvu, od nikud - nikam.

Tudíž veřejně a na svou ubohou, předem zatracenou dušičku, prohlašuji, že Rámus banda - Pár G(na)mol (alespoň v tuto chvíli, a v tom složení, ve kterém jsme se scházely) končí svoje aktivity ve veřejném provozování svých činností. Truchlete a želte – král je mrtev. Ať žije král !!!

PS: Doufám, že zůstanete věrni těmto stránkám, protože je přichystána další anketa o skladbách této bandy a osobně bych se chtěl dozvědět co a jak dál s muzikou, která by vás případně zajímala.

Díky. A zdar jak sviňa! Píďa DSK (Pida.DSK@centrum.cz)

A na závěr ještě jeden dost dobrej ftípeček:

Tchýně přijíždí na návštěvu, zazvoní, otevře jí zeť. "Á, maminka. Přijela jste na dlouho?" "No, dokud vás neomrzím, děti." "A nedáte si aspoň kafe?\"

(Třeba to i bude jako námět na další skladbu J : „Moje milá škodná, není toho hodna …“ )

Žádné komentáře