Pár G (na) mol

FóRuM

Sem pište lidičky vaše postřehy... ..oukydouký

Hlasování

Songy

Něco o nás

Zdar jak sviiii

Zdar jak sviňa, fšici draci. (jako obvikle, he he :)
Po delší době opět zapocený a udýchaný usedám k té SBŠ a něco málo nadatluju.
Delší dobu jsme se odmlčeli, ale není to kvůli tomu, že by se nic nedělo – naopak! Je toho až dost!!! Sice ne hraní, ale to možná i příjde s lepším počasím. O hraní v Sépii se máte možnost informovat v předchozím článečku a ty akce, které příjdou, dáme vědět až tu budou :) (Kurňa, to je věta. Někdo to sumarizujte pro psaní pamětí.)
Vochtánka se taky evidentně povedla, což je samozřejmě dobře :) ikdyž jsme tam nehráli :( , snad se prosadíme i tam.
No, a to že jsme se odmlčeli, taky nejní samo-sebou. Tvoříme, nahráváme a upravujeme hudbu pro divadelní ochotnický spolek (zda-li je tak mohu nazvat) pro jednu pohádku. Pokud vás zajímá, jak to vypadá, tak je to mazec na entou! (Výsledek budete moci posoudit sami, asi už někdy v květnu – dám fčas vědět.) Ferda (klávesy) dělá muziku, já to mixuju (přes SBŠ) a pak ještě příjde na řadu Martin (nahrávky a zpěv), aby to vše dotvořil. No, je to prostě mazeeeeeeeeeec.
Chtěl bych zde taky zveřejnit velikananánské poděkování Stenovi (web-master-macher) za úpravu-opravu-předělání stránek (nebo co to s tím fšechno provedl). Je to supr co?! Takže strejdo Stene, díky a posíláme ti velikou pusu (prozatím – ožerem se až pak).
Na nově provedené stránce můžete v pravé části ANKETA-ovat o vzhledu atp. A v levé části ještě pořád hlasujte o názvu naší „G-molické kobyly - G-molky“ (teda né že bych se už rozhodl, ale tak nějak mi to z toho hlasování vyplývá  :-]  nebo ne? A to poslední rozhodnutí a poslední slovo se už blíží !!! Tak neváhejte, zavolejte! Teda nevolejte! HLASUJTEEEE!!!).
Takže sem se vykecal. Dušička má zase na pár dní pokoj a za pár desítek tisíc milionů minut zase opět něco napísnu. Znova, lépe a radostnějiiiiiiii :)))
Tak zdar jak sviňa. A moc nechlastejte! A nebo …. co bych vám zakazoval, zametat se přece musí. Tak se mějte jak potřebujete, hlavně né líp, než já! Ha, ha.
Poslední komentáře
22.04.2008 17:20:41: no jo mam ja to tezky porad jen koukat na ty filmy ach joooo :-)
09.04.2008 22:37:38: Píďo máš recht,Sten se snaží, je to znát i když je dost línej.pořád jen čučí na filmy místo aby se u...